Aktualności

Trzy kwartały 2016.

2016.10.09

Rok 2016 rozpoczęliśmy otwarciami w centralnej i południowej części kraju. Saloniki prasowe Świat Prasy powstały w :
- Gogolinie,
- Babimoście,
- Łodzi,
- Gliwicach
Styczeń bieżącego roku to również szczęśliwy czas dla gracza jednej z naszych kolektur. 27.01.2016 w kolekturze w Lubinie przy ulicy Szpakowej 2a padła wysoka wygrana w Mini Lotto. Wysokość wygranej to aż 241568,00 złotych.
W lutym saloniki prasowe pojawiły się w kolejnych miejscowościach:
- Dabrowa Górnicza,
- Szczyrk,
- Andrespol,
- Jawor,
Luty również okazał się szczęśliwym miesiącem dla naszych klientów, którzy korzystają z kolektur w Świecie Prasy. Zainwestowane 1,25zł zaowocowało wysoką wygrana - tym razem wygrana osiągnęła 259467,50. Szczęśliwy kupon został zakupiony w kolekturze w Redzie przy ulicy Gdańskiej 7.
Zakończenie pierwszego kwartału bieżącego roku to moment pojawienia się kolejnych saloników prasowych Świat Prasy.
- Lewin Brzeski,
- Połczyn – Zdrój,
- Siemianowice Śląskie,
- Świdnica,
- Unisław,
Kwiecień to czas, w którym otworzyliśmy kolejnych siedem lokalizacji :
- Częstochowa,
- Brzeg,
- Chwaszczyno,
- Ustka,
- Polanica- Zdrój,
- Szczawnica,
Siódmym salonikiem prasowych jest Świnoujście przy ulicy Słowackiego 22. Jest to punkt zlokalizowany przy bardzo uczęszczanym przez turystów szlaku wiodącym na plażę.
W kwietniu również padła wysoka wygrana w Mini Lotto w naszej sieci. Tym razem szczęśliwa kolektura mieści się w saloniku prasowym Świat Prasy w Bydgoszczy przy ulicy Twardzickiego 1.
Wygrana pierwszego stopnia to 249373,30.
Losowanie Lotto przeprowadzone 03.05.2016 okazało się szczęśliwe dla gracza, który zagrał w naszej kolekturze w Białych Błotach przy ulicy Szubińskiej 1.
Wygrana pierwszego stopnia w Lotto Plus to aż 1 000 000 złotych. Gracz zagrał metoda chybił – trafił, inwestując cztery złote.
Maj to również czas kolejnych otwarć. W ten sposób przybywa kolejnych saloników prasowych w takich miejscowościach jak:
- Cieplewo,
- Zamość,
- Żory,
- Bydgoszcz,
W czerwcu pojawiają się kolejne nowe lokalizacje. Saloniki prasowe przybywają w następujących lokalizacjach:
- Wadowice,
- Nowa Karczma,
- Oborniki Śląskie,
- Szczyrk,
- Dziwnówek,
- Dźwirzyno,
- Gdańsk,
Cztery spośród nowych lokalizacji mieszczą się w nowo powstałych sklepach, w których operatorem spożywczym jest POLOmarket.
Sezon letni rozpoczynamy również pojawieniem się w Krynicy Morskiej. To nasz kolejny sezon w tej bardzo atrakcyjnej turystycznie miejscowości.

W okresie wakacyjnym dołączają do naszej listy kolejne saloniki prasowe. Pojawiamy się w Przysieku nieopodal Torunia i Trąbkach Wielkich.
W Wałbrzychu w saloniku przy ulicy Palisadowej 15 ( POLOmarket) dnia 8 sierpnia na szczęśliwego gracza naszej kolektury czekała wygrana w Multi Multi w wysokości 386306,20.
Pod koniec września uruchomiliśmy w salonikach prasowych nowa usługę dla naszych klientów.
W naszych punktach istnieje możliwość rejestracji kart sim bez konieczności udawania się do placówek specjalistycznych. W krótkim czasie nasi klienci mogą zarejestrować zestaw startowy tym samym zyskując wszystkie profity jakie udostępniają operatorzy wszystkich sieci komórkowych.